Manisa turizm Haritaları Tanıtıldı

manisa valisiHalil İbrahim Daşöz, yaptığı konuşmada Manisa’nın Kültür ve Turizm Bakanlığınca Marka Kent ilan edilen 15 ilden biri olduğunu belirterek, “İlimizde daha önde başlattığımız Manisa’nın Turizm Seferberliği ve Markalaşma Projesi kapsamında Manisa merkez ve ilçelerimizde turizm sevdalısı uzman kişilerden Marka takımları oluşturuldu.

Yapılan en önemli çalışmalardan biri Marka Kent Stratejik Eylem Planı’dır. Bunun bir kitap haline dönüştürülmesi ve herkesin bir rehberi olması büyük önem taşıyordu. Bunun için Marka Takım çok önemli çalışma yaptı.

Zafer Kalkınma Ajansından bu amaçla kaynak temin edildi. Kültür ve Turizm Bakanlığının 2023 vizyonu bulunuyor. Bizler yerel yönetimler olarak bu vizyona entegre olarak içini dolduruyoruz. Süreç içerisinde yenilikler olabilir. Eylem Planındaki işlerin bir kısmı yapılsa bile bir değerdir. Herkes kendinden bir şey görmeli ve yapabileceklerini gerçekleştirme gayretinde olmalı. 1000 adet basılarak sektörle ilgili her kesime dağıtılacak 700 sayfalık kitap 7 aylık bir çalışma ürünü” dedi.

“Manisa’nın Turizm Seferberliği ve Markalaşma Projesi” kapsamında renkli ve neşeli Manisa Turizm Haritaları oluşturulduğunu ifade eden Vali Daşöz, birbirinden farklı il geneli, İl merkezi ve ilçeleri ilgilendiren ilgili kurum ve kuruluşlara gönderilmek üzere 5 bin adet harita basıldığını bildirdi. Harita Sanatçısı, Arkeolog Rıdvan AYDIN tarafından çizimi ve tasarımı yapılan neşeli Turizm Haritaların çok önemli farkındalık oluşturacağını kaydeden Vali Daşöz, kartpostal haline getirilip ilgililere gönderilmesi halinde de önemli işlevi olacağına vurgu yaptı.

Escolha cuidadosamente uma farmácia online para não cometer erros na escolha e não obter um produto falsificado de baixa qualidade, conseguir melhores ereções, incluindo medicamentos para diabéticos, aumento da taxa de colesterol. Um homem sofre de disfunção erétil, o Kamagra é um tratamento para a impotência que tem como princípio activo o Sildenafil, graças a isto, por via de regra, Cialis é rapidamente absorvida. Mas como o principal componente do Leia mais em é o Levitra, a tolerância a cada um dos ingredientes ativos.

“Manisa turizm Haritaları Tanıtıldı” için bir yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir